Engineers Prague hledají posily do svého týmu!

25. července 2019 10:20

Je zimní stadion tvým druhým domovem a bez hokeje si nedokážeš představit život? Teď máme pro tebe unikátní příležitost – staň se nedílnou součástí akademického hokeje v České republice a připoj se k našemu týmu Engineers Prague! Od éry hokejisty, jehož jméno se ponese nejen po ČVUT, ale i po VŠE a ČZU tě dělí dvě věci: napsat e-mail a přijít na try-out! První věc zvládneš prakticky hned – napiš na …, že by ses rád přidal. Pak stačí jen doraz 20. 8. nebo 27. 8. na stadion HC Hvězda Praha (u metra Bořislavka) ukázat, co v tobě je.

Bruslíš lépe v organizaci a realizaci než na ledě? I pro tebe je v týmu místo, jelikož se doplňuje i realizační tým klubu. Napiš něco o sobě na …

Engineers Prague je hokejový tým univerzit ČVUT, VŠE a ČZU v Praze, založený v roce 2017 jako nástupce týmu Technika Praha, který se mezi lety 2015-2019 účastnil Evropské Univerzitní Hokejové Ligy (EUHL).
Tým tvoří studenti Českého vysokého učení technického v Praze (ČVUT), Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE) a České zemědělské univerzity v Praze (ČZU), kteří dali přednost studiu VŠ před vrcholovým sportem, ale hokeji se chtějí věnovat dále i během studia.