Vyjádření podpory organizátorům HSU

30. října 2023 20:00

Vyjádření podpory organizátorům Hokejového souboje univerzit

Zanedlouho nás čeká největší studentská akce zimního semestru – Hokejový souboj univerzit: Bitva o Prahu 2023. Ten se koná 02. 11. 2023 od 17:00 ve Sportovní hale Fortuna v Holešovicích.

Vedle toho, že bychom na tuto akci rádi pozvali všechny fanoušky univerzitního hokeje, bychom také rádi vyjádřili podporu organizátorům akce.

V posledních dnech čelí organizátoři akce – naši kamarádi Tomáš Hlaváč, Aleš Příhoda a Vilém Franěk – nevybíravým útokům ze strany externího subjektu, které jsou podloženy nepravdivými informacemi.

Ziskuchtivost a bezohlednost tohoto subjektu, které jsme i my ve Studentské unii ČVUT byli v minulosti vystaveni, byla hlavní příčinou toho, že se organizace hokejového klání univerzit, pod jménem Hokejový souboj univerzit – Bitva o Prahu, chopili studenti ze studentských spolků čtyř nejvýznamnějších pražských vysokých škol – Českého vysokého učení technického v Praze, Univerzity Karlovy, České zemědělské univerzity a Vysoké školy ekonomické v Praze.

Jsme moc rádi, že nyní již je akce pořádána studenty pro studenty!

Centrála Studentské unie ČVUT

Verze dokumentu ke stažení zde.

Michal Verbovský
Michal Verbovský PR manažer