Opatření proti šíření koronaviru

12. března 2020 19:10

Přátelé, důležitá zpráva.

Kdo si ještě nepřečetl dopis pana rektora všem studentům, prosím, udělejte to. Kromě slov podpory a vysvětlení zde najdete i doporučení pana rektora opustit koleje a přesunout se domů.

Prosíme (a ještě jednou apelujeme na váš zdravý rozum), učiňte tak. Zároveň se snažte celou dobu zdržovat doma a netrávit čas moc na veřejných místech. Opětovně připomínáme, že průběh nemoci u nás, mladých, může být mírný. Škodit však může lidem se slabou imunitou, seniorům a dalším rizikovým skupinám. U nich už to taková legrace není. Pojďme je ochránit a předávat jim i relevantní a ověřené informace o onemocnění COVID-19.

Buďme, prosím, ohleduplní. Respektujme nařízení a doporučení, protože ty vznikly za účelem nás všechny ochránit. To, že je budeme obcházet a porušovat ničemu neprospěje. Pevně věříme, že pár týdnů bez kolejní párty je mnohem užitečnější, než boj s virem, který je i pro špičkové vědce v tuto chvíli stále velká neznámá.

Mnohokrát děkujeme za spolupráci.

Milan Kurka
Milan Kurka PR manažer 2019–2021