PMcon 2018

  • Vytvořeno: 24. Květen 2018 - 13:11
  • Autor: Jan Wooden Mára

Konference PMcon 2018 je tu!

Program je letos skvěle našlápnutý – máte se na co těšit! Čeká vás den nabitý pozitivní atmosférou, zábavou, vzděláváním a společnými zážitky – to vše v duchu tématu „PMcon 5.0: Projekťák v digitálním věku“. Celodenní konference tentokrát nabídne plejádu 20 odborníků z projektové praxe ve čtyřech přednáškách a devíti workshopech. Letošní ročník s sebou přináší i nové prvky programu, které z jiných konferencí neznáte: diskuzní stolys odborníky z praxe a interaktivní části pro sdílení zkušeností a znalostí nejen mezi účastníky navzájem, ale také s partnery, organizátory a řečníky. Ani letos nebude chybět večerní neformální networking a beerpong.

Ať už v projektovém řízení začínáte, jste student nebo laik v oboru, určitě si nenechte tuto konferenci ujít! Na jednom místě, v jediný den získáte nejen řadu tipů a triků od zkušených odborníků z praxe, ale také navážete spoustu nových kontaktů a přátelství – s trochou štěstí na celý život.

Tématem „Projekťák v digitálním věku“ vás provedou odborníci ze společností, které dobře znáte, jako je např.: Česká spořitelna, Accenture, KOMIX, ČSOB, Microsoft, Vodafone, Wüstenrot, Notix ad.

V přednáškové části vystoupí řečníci kovaní v oblasti projektového řízení – na své si přijdou ti z vás, kteří se orientují na “soft skills”, ale i ti, kteří mají raději “hardovou” stránku: dozvíte se například, jak se jako projektový manažer orientovat a na co se soustředit ve světě, kde vás nástroje pronásledují na každém online rohu nebo jak využít vizuálního myšlení v projektovém řízení a usnadnit si tím život

Ve workshopové části na vás čeká celá řada praktických workshopů, během kterých např. naleznete odpovědi na otázky, zda je projektový manažer ohroženým druhem či jaké jsou vlastnosti a dovednosti nezbytné pro přežití této profese. Dozvíte se, jak v dnešní uspěchané době načerpat klíčové informace o jakémkoli projektu do 2 minut, co je to Design Thinking a jak tuto metodu prakticky použít. Budete mít také šanci vyřešit komplikace na mezinárodním projektu nebo zjistit, jak uchopit agilní řízení v prostředí korporátu. Seznámíte se s celým procesem metodiky SCRUM interaktivní a zábavnou hrou, dozvíte se, zda mají projektové schůzky smysl i v digitálním věku a naučíte se, jak lze v týmu pracovat efektivně, rychle a mít vše důležité pohromadě díky službě MS Teams či jak řídit stakeholdery na projektu!

Celý den pro vás bude k dispozici nejen duševní strava ve formě bohatého programu, ale také se samozřejmě můžete těšit na občerstvení a lahodnou kávu.

Organizátorem akce je Studentský klub projektového řízení (SKPŘ), který mj.aktivně vytváří příležitosti a pomáhá všem talentům a zájemcům o projektové řízení jako jste vy, proto bude celou konferenci doprovázet festivalpracovních příležitostí s názvem Talent Magnet (http://www.talentmagnet.cz/), jehož cílem je navázání kontaktů a vzájemné spolupráce mezi studenty, PMs a společnostmi. Kromě účastníků konference je festival otevřen i veřejnosti.

Více informací o konferenci naleznete na webu https://www.pmcon.cz/ nebo na Facebooku https://www.facebook.com/pmcon.cz/

Místa se rychle plní, registrujte se tedy ještě dnes: https://www.pmcon.cz/vstupenky